Şeffaf Araç Kaplama

ŞEFFAF ARAÇ KAPLAMA

ŞEFFAF ARAÇ KAPLAMA


Çankaya Garage uzman ekibi tarafından uygulanan şeffaf araç kaplama işlemi ile aracınızı uzun yıllar çizilmelere karşı tam olarak korur.

Şeffaf Araç Kaplama işlemi ile aracınız uzun yıllar çizilmelere karşı tam olarak korunuz. Böylece aracınızın ikinci el değeri artarken, size de aracınızdan duyacağınız memnuniyet kalır. Elbette kaliteli bir malzeme ve profesyonel bir hizmet ile işlemi yaptırmak gerekir. Aksi takdirede gerek söktürmek istediğinizde gerekse kullanım aşamasında ciddi sorunlar yaşanabilir.

Neden Yaptırılmalıdır?

Araçlarımız sürekli olumsuz etkenlerle başbaşadır. Tabi ki özel bir garajınız var ise ve araç genelde garajda ise söylenecek fazla bir söz yok. Ancak böyle bir durum söz konusu değilse aracınızın boya yüzeyini ve değerini korumak amacı ile şeffaf araç kaplama hizmetinden faydalanmak gerekir.

Ne tür faydaları vardır?

Araç kaplama işlemi aracımızı taş izleri, kuş pisliği, asitli yağmur suyu, kuyu suyu, zift, reçine, katran, otopark sürtmeleri, araç çizilmeleri, boya tozu, polyester tozu v.b. gibi bir çok dış etkene karşı korumaktadır. Ayrıca UV (ultraviyole) ışınlarına karşı dayanıklı olduğundan boyada solma ve sararmaya karşı da dayanıklıdır.

Aynı zamanda aracınızın boya yüzeyinin korunması ile araç değeriniz yıllar geçse de aynı işlemi yaptırmayan emsallerine göre çok daha iyi durumda olacaktır. Yani değer kaybı yaşamamış olacaksınız.

Çankaya Garage

Aracının rengine daha ilk görüşte aşık olanlar. Uzun yıllar aracınızın tüm fiziksel ve kimyasal (taş izleri, kuş pisliği, asitli yağmur suyu, kuyu suyu, zift, reçine, katran, otopark sürtmeleri, araç çizilmeleri, boya tozu, polyester tozu vb.) etkenlere karşı ilk günkü gibi korumak Çankaya Garage ile mümkün!

Detaylı bilgi ve rezervasyon için uygulama merkezimize bekliyoruz.

İnstagram sayfamızı takip ederek yenilikler ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Uygulamaları incelemek için galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.