Kaput Koruma Filmi

KAPUT KORUMA FİLMİ

KAPUT KORUMA FİLMİ


Kaput koruma filmi uygulamamız ile aracınızın başına gelebilecek tüm fiziksel darbelere ve kimyasal etkenlere karşı korunun.

Tam parlak “Amerikan Poliüretan” kaput koruma filmi aracınızın başına gelebilecek tüm fiziksel darbelere ve kimyasal etkenlere karşı 5 yıl boyunca garantili şekilde korur. Güneşte kendini onarabilme yeteneği sayesinde bu süreçte estetik kaygı duymanızın önüne geçecektir.

Ön kaput, ön çamurluklar, ön tampon ve farlar en çok kullanılan bölgelerken aracın tüm boya yüzeyinin (kapılar, aynalar, tavan, bagaj, arka tampon, kapı eşikleri, arka çamurluklar) kaplanmasıda aracını seven araç sahiplerinin seçimleri arasında yer almaktadır.

Kaliteli bir malzeme ve kaliteli bir işçilik ile uygulanması gereken kaput koruma filmi aracınızı çiziklere karşı mükemmel bir şekilde korur. Kimyasal etkenlerden de aracınızın zarar görmesinin önüne geçer. Bu sayede aracınızın boya yüzeyi korunmuş olur. Aracınızın ikinci el değeri yüksek olur. Tüm bu koruma kaplama işlemleri 2 yıl garantili pvc ürünlerle de yapılabilmektedir.

Twitter sayfamızı takip ederek güncel gelişmeler ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Uygulamaları görmek için galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.