Aracınızın Değerini Koruyun

Ankara Oto Boya Kaporta

Ankara Oto Boya Kaporta


Çankaya Garage olarak aracınızda meydana gelen oto boya kaporta ve boya hasarlarına karşı, özel tamir metodları ve ekipmanları ile aracınızı tamir ediyoruz. Çankaya Garage güvencesi ile verdiğimiz bu hizmet ile aracınız orijinal görüntüsüne kavuşur. Size aracınızın güvenliğini sağlamak kalır.

oto boya kaporta

Randevu Alınız

0541 335 33 31

Aracınızın Değerini Koruyun

Olağan hayat içerisinde, otomobiliniz ile ilgili her zaman karşımıza çıkabilecek sorunlarda, uzman ekibi, takip ettiği güncel teknolojik aletleri ve yılların getirdiği tecrübe ile Çankaya Garage her zaman yanınızda.

Oto Boya

Uzman boya teknisyenlerimiz ve işinin ehli ustalarımız ile aracınızın boya rengini tespit ettikten sonra, aracınızın orijinal boya rengi ile ton farkı olmadan gideriyoruz.

Boya fırınımızda son teknolojik ürünler kullanılmaktadır. Teknolojik ve dijital aletler sayesinde otomobilinizin boyası tozsuz bir ortamda yapılır. Yaptığımız boya işlemi, kullandığımız özel aletler ve teknolojik imkanlar sayesinde kaliteli ve orijinal olarak korunabilmektedir.

Hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Kaporta

Kullandığımız son teknoloji ürünü olan özel makineler ve özel el aletleri, yıllarını bu işe vermiş, işinin ehli, profesyonel ustalarımızla buluşuyor. Aracınız ilk günkü haline dönmüş oluyor.

aracınızda meydana gelen kaporta ve boya hasarlarına karşı, özel tamir metodları ve ekipmanları ile aracınızı tamir ediyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için detay stüdyosu sayfamızı takip edebilirsiniz.

Her Gün Yenilenerek Yürümemizin Temel Taşı Müşterilerimizin Memnuniyeti...