Boya Koruma

Boya koruma ile aracınıza değer katın.

Çankaya Garage ekibi olarak boya koruma konusunda 15 yıla varan tecrübemiz, işinin ehli ustalarımız ile hizmet sunmaktayız. Bu konuda en büyük referansımız ise memnuniyet ile ayrılmış müşterilerimizdir.

boya koruma

Randevu Alınız

0541 335 33 31

Aracınızın Değerini Koruyun

Sürekli olarak zorlu dış etkenlere maruz kalan aracınızı, boya koruma işlemi ile uzun yıllar koruyun.

Hangi Araçlara Uygulanır

Araç boya koruma, sıfır araçlar ile boya yüzeyinde çizikler oluşan araçlara uygulanır. 

Garanti Süresi Ne Kadardır?

Çankaya Garage olarak uyguladığımız hizmet 18 ay garantilidir.

Nelere Dikkat Edilir?

Kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulanacak işçiliğin kalitesi önemlidir. Acemi bir ele bırakılmayacak kadar önemli bir uygulama olan bu işlem, aracınızın değerini korurken size de daha keyif alacağınız bir ortam sunar.

Boya Koruma Nedir, Nasıl Yapılır?

 

Araç boya koruma, boya yüzeyinde oluşan çizikler ve sıfır araçlara uygulanır. Aracınızın kullanım koşulları, bulunduğu ortam ve çeşitli nedenlerle boya yüzeyinde matlaşma ve soluk bir görünüm olabilir. Ayrıca aracınızın boya yüzeyinde oluşan çizikler güneş ışığını yansıtmadığı için boyanın matlaşmasına neden olur. Bu ve benzeri durumlarda Çankaya Garage ekibine başvurarak, aracınızın görünümünü; ilk aldığınız andaki orijinal parlaklığına ve görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Eğer aracınızda aşağıdaki durumlara veya bunlara benzer durumlar var ise bu hizmetten faydalanmanız tavsiye edilir.

  • Boya yüzeyine yapışan ve su ile gitmeyen endüstriyel tozlar
  • Aracınızın dış yüzeyine yapışan yağ, reçine ve yabancı boya partikülleri
  • İnatçı kir ve lekeler
  • Boya yüzeyinde oluşmuş çizik ve renk solmaları

Aracınızın parlaklığının gitmesine ve mat bir görünüme sahip olmasına neden olur. Bu tür durumlar için profesyonel ekibimize başvurmanız tavsiye olunur.

 

İşlem Nasıl Yapılır ve Aşamaları Nelerdir?

 

Araç boya koruma nasıl yapılır sorusuna şu dört madde ile cevap verebiliriz:

  1. Öncelikle aracınızın dış yüzeyi özel şampuanlarla yıkanır. Ardından boya yüzeyine yapışan ve su ile gitmeyen inatçı kir ve lekeler, kullandığımız özel ürünler ile boya ve vernik yüzeyine zarar vermeden mükemmel temizlenir.
  2. Aracınızda zamanla ve çeşitli nedenlere bağlı olarak çizikler, boya deformasyonları, harelenmeler oluşabilir. Bu aşamada uzman ekibimiz ve kullanılan profesyonel ürünler ile boya ve verniğe zarar vermeden giderilir.
  3. Temizlenen ve çizikleri giderilen araç kontrol spreyi ile çiziklere ve harelenme yönünden kontrol edilir. Kontrol sonrasında emin olunduktan sonra nano boya parlatma cilaları ile araç yüzeyi mükemmel bir şekilde parlatılır. Hareler yeni nesil cilalar ile kesin olarak giderilir. Aracınız ilk günkü o eşsiz parlaklığına kavuşturulur.
  4. Yüzeyi temizlenen, çizikleri gidermiş, göz kamaştırıcı parlaklığa kavuşmuş araca son olarak boya koruma işlemi uygulanır.

Eğer aracınızda yukarıda sayılan nedenlerle mat bir görünüm, çizikler, bir türlü temizlenmeyen kir ve lekeler v.b. nedenler var ise aracınızı profesyonel ekibimize teslim ediniz. Aracınızın ilk aldığınız andaki orijinal parlaklığına ve görüntüsüne kavuşması; kullandığımız profesyonel ürünler ile mümkün.

Hizmetlerimiz hakkındaki kısa videolarımız ve müşterilerimizin görüşleri için youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz için Çankaya Garage Detay Stüdyosu sayfamızı takip edebilirsiniz.

Araç boya koruma fiyatları

Ankara Çankaya Garage olarak yılların verdiği tecrübe ile araç boya koruma işlemini gerçekleştirmekteyiz.  Boya koruma fiyatı, kullanılan malzemenin ve işçiliğin kalitesi ile belirlenmektedir. Çankaya Garage olarak kaliteli hizmet karşılığında uygun fiyat ile çalışmaktayız.

Her Gün Yenilenerek Yürümemizin Temel Taşı Müşterilerimizin Memnuniyeti...