Araç Kaplama

Aracınızın boya yüzeyini istediğiniz renk veya desenler ile kaplayalım.

Araç kaplama atölyesini keşfedin!

Çankaya Garage araç kaplama işlemi; aracınızın boya yüzeyinin istediğiniz renk / renkler ve desenler ile kaplatılmasıdır. Bu işlem sadece aracınızın yeni bir renk veya desene kavuşması değil aynı zamanda orijinal boyasının da korunmasıdır. Boya işlemine göre çok daha kısa sürede yapılabilmektedir.

şeffaf araç kaplama

Randevu Alınız

0542 447 20 15

Aracınız Uzman Ellerde

Folyo kaplama olarakta anılan bu işlem; uzmanlık gerektirir. Çankaya Garage ekibi yılların verdiği deneyim ile aracınıza gereken özeni gösterir. Web sayfamızdaki örnek çalışma görsellerini inceleyebilir, müşteri memnuniyeti videolarımız ile bizi müşterilirmiz gözünden tanıyabilirsiniz.

Faydaları Nelerdir?

Bu işlem; aracınızda oluşan çiziklerin görünürlülüğünü azaltır ve aracınızın boya yüzeyini olumsuz etkenlere karşı korumuş olur. Dolayısı ile aracınızın ikinci el değerini yükseltmiş olursunuz.

Garanti Süresi Ne Kadardır?

Çankaya Garage kaplama stüdyosu merkezinde aracınız 2, 4, 7 ve 10 yıl garanti olmak üzere uygulamalar mevcuttur. Bu hizmet ile aracınızda hayalinizdeki renge veya desene kavuşmanız mümkündür.

Nelere Dikkat Edilir?

Dikkat edilmesi gereken husus; kaplama işleminde kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulanacak işçiliğin kalitesidir. Acemi bir ele bırakılmayacak kadar önemli bir uygulama olan bu işlem, aracınızın değerini korurken size de daha keyif alacağınız bir ortam sunar.

Araç Temizliği

Uygulanan araç folyo kaplama işleminden sonra, aracınızın temizliğinde bilinen yolların kullanılmasında bir sakınca yoktur. Kaplama yapılan malzemenin geri sökülmesi kaplama kadar önemli bir işlemdir. Bu yüzden aracınızın uzman bir el tarafından kaplanması oldukça önem arzetmektedir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için kaplama stüdyosu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya ve güncel gelişmeler hakkında detaylı bilgi, müşteri memnuniyet videoları ve uygulama örnekleri için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Her Gün Yenilenerek Yürümemizin Temel Taşı Müşterilerimizin Memnuniyeti...