Cam Filmi

Aracınızda konforu yakalayın

Cam filmi ile aracınıza değer katın.

Cam filmi uygulanan ev, işyeri ve/veya aracın şaşırtıcı bir şekilde daha güzel bir görünüm almasını sağlayarak yatırımlarınızın değerini korur ve arttırır.

cam filmi

Randevu Alınız

0542 447 20 15

Konforu Yakalayın

Uyguladığımız cam filmleri renk solması, morarma, çizilme, yapışkan kabarması vb deformasyonlara karşı “Ömür Boyu” garantilidir.

Faydaları Nelerdir?

  • Isı kaybını azaltır.
  • Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam korur.
  • Sürüş konforunu arttırır
  • İlave güvenlik sağlar

Garanti Süresi Ne Kadardır?

Çankaya Garage olarak uyguladığımız cam filmleri renk solması, morarma, çizilme, yapışkan kabarması vb deformasyonlara karşı “Ömür Boyu” garantilidir.

Nelere Dikkat Edilir?

Kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulanacak işçiliğin kalitesidir. Acemi bir ele bırakılmayacak kadar önemli bir uygulama olan bu işlem, aracınızın değerini korurken size de daha keyif alacağınız bir ortam sunar.

Cam Filmi Faydaları Nelerdir?

Isı Kaybını Azaltır

Auton cam filmleri ev, işyeri veya aracınız için ilave bir ısı kalkanı görevi görerek, yazın klima sarfiyatını, kışın ise pahalı ısıtma masraflarını azal tarak toplam enerji maliyetlerini düşürür.
 

Güneşin Zararlı UV Işınlarına Karşı Tam Koruma Sağlar

Auton cam filmleri güneşin zararlı olabilecek yan etkilerine karşı sizi ve eşyalarınızı korur. Güneşin zararlı olabilecek ışınları sonucunda oluşabi lecek cilt problemlerine ve eşyalarda oluşabilecek solmalara karşı koruma sağlar.

Sürüş Konforunu Arttırır

Auton cam filmleri aracınızda, ev ve iş yerlerinizde yansımaları ve parla maları azaltarak gündüz ve gece daha net bir görüş elde etmenizi sağlar.
 

Yakıt Tasarrufu Sağlar

Bilindiği üzere araç yakıt tüketiminin mevsim şartlarına göre %25 – 30’u klima tarafından harcanır. Doğru ve kaliteli bir cam filmi klimada %30 tasarruf sağlar. Bu da aracın yakıt tüketimi sarfiyatını ortalama %10 civarında azaltır.

İlave Güvenlik Sağlar

Auton cam filmleri küçük kaza veya deprem anında camın dağılması sonucu oluşan cam parçacıklarının savrularak yaralanmalara sebebiyet verme riskine karşı, camı tek parça tutarak dağılmasını engeller ve sizi, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı kısmen korur.

Hizmetlerimizden anında haberdar olmak ve güncel kampanyalarımızı yakalamak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için kaplama stüdyosu sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

Her Gün Yenilenerek Yürümemizin Temel Taşı Müşterilerimizin Memnuniyeti...