Hakkımızda

Hakkımızda

Çankaya Garage olarak, 15 yıllık tecrübemiz, profesyonel ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile aracınıza garantili ve güvenilir hizmette öncüyüz.

Hizmetlerimiz arasında; Araç Kaplama, Şeffaf Kaplama, Kaput Koruma Filmi, Cam Filmi, Boya Koruma, Seramik Kaplama, Detaylı İç Temizlik, Boyasız Göçük Düzeltme başlıcaları sayılır. Tüm hizmetlerimizi profesyonel ürünlerimiz ve tecrübeli ekibimiz ile garantili olarak vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ

KAPLAMA VE DETAY STÜDYOLARI

ARACININ DEĞERİNİ KORUMAK İSTEYENLEREBoya Koruma

Boya koruma hizmeti, Çankaya Garage uzman ekibi tarafından, yalnızca sıfır araçlar ile boya yüzeyinde çizikler oluşan araçlara uygulanır.

Boyasız Göçük Düzeltme

Arcınızın kaporta yüzeyinde oluşan hasarlar için üzülmeyin. Çankaya Garage olarak özel teknik cihazlar ve çeşitli el aletleri ile aracınızı eski haline getiriyoruz.

Detaylı Araç Temizlik

Çankaya Garage uzman ekibi tarafından, aracınızın döşemelerinin rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlik yapılabilmesi sağlanır.

Seramik Kaplama

Seramik Kaplama hizmeti boya yüzeyinde derin, yüzeysel ve kılcal çizikleri bulunan sıfır araçlara uygulanır.

Araç Kaplama

Çankaya Garaga araç kaplama işlemi; aracınızın boya yüzeyinin istediğiniz renk / renkler ve desenler ile kaplatılmasıdır.

Cam Filmi

Uyguladığımız cam filmleri renk solması, morarma, çizilme, yapışkan kabarması vb deformasyonlara karşı “Ömür Boyu” garantilidir.

Kaput Koruma Filmi

Kaput koruma filmi uygulamamız ile aracınızın başına gelebilecek tüm fiziksel darbelere ve kimyasal etkenlere karşı korunun.

Şeffaf Araç Kaplama

Çankaya Garage uzman ekibi tarafından uygulanan şeffaf araç kaplama işlemi ile aracınızı uzun yıllar çizilmelere karşı tam olarak korur.

BİZİ EN İYİ YAPAN ŞEY

Kalitemiz

ARACINIZA VERDİĞİMİZ DEĞERDİR


01/ Profesyonel Ekip


Yılların tecrübesi olan ustalarımız, aracınız için en profesyonel ve güncel hizmeti sunarlar.


02/ Misyonumuz


Nihai hedefimiz ve tutkumuz, aracınız ve aracınız için yapılabilecek işlemlerin, sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktır.


03/ MEMNUN MÜŞTERİLER


Yıllarca yaptığımız çalışmalar ile arkamızda binlerce mutlu insan bıraktık. Yaptığımız işleri garanti kapsamında ve profesyonel olarak yürütmekteyiz.