Boyasız Göçük Düzeltme

Oto Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi

Boyasız Göçük Düzeltme

Çankaya Garage Ankara boyasız göçük düzeltme işleminde yılların verdiği tecrübe, işinin ehli olan uzman kadromuz, kaliteli işçilik ve uygun fiyat ile her zaman yanınızdayız.

boyasız göçük düzeltme

Randevu Alınız

0541 335 33 31

Aracınız İçin Endişelenmeyin

Aracınızın boya yüzeyine ve kaportasına bir zarar vermeden orjinal hale getiriyoruz.

Hangi Araçlara Uygulanır

  • Dolu yağması sonucu oluşan hasarlar
  • Trafik kazaları sonucu oluşan hasarlar
  • Araç kapılarında çeşitli nedenlerle oluşan hasarlar
  • Diğer hasarlar

Garanti Süresi Ne Kadardır?

Bu işlem araçta oluşan hasarın büyüklüğü ve araç yüzeyindeki göçüğün derinliğine göre 1 gün ile 3 gün arasında sürebilmektedir. Elbette bu işlemde kullanılan aletlerin kalitesi ve yeni olması ile birlikte, bu aletlerin kullanacak kişinin ustalığı da işlemin süresi açısından oldukça önemlidir.

Nelere Dikkat Edilir?

Kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulanacak işçiliğin kalitesi önemlidir. Acemi bir ele bırakılmayacak kadar önemli bir uygulama olan bu işlem, aracınızın değerini korurken size de daha keyif alacağınız bir ortam sunar.

Çankaya Garage Göçük Düzeltme

Çankaya Garage Ankara boyasız göçük düzeltme işleminde yılların verdiği tecrübe, işinin ehli olan uzman kadromuz, kaliteli işçilik ve uygun fiyat ile her zaman yanınızdayız. Oto göçük düzeltme olarak da bilinen işlem aracınızın boya yüzeyine ve kaportasına bir zarar vermeden orjinal hale getirilmesi işlemidir. Bu işlem için uygun alet ile yapılan işçilik önem arz etmektedir.
Arcınızın kaporta yüzeyinde oluşan hasarlar için üzülmeyin. Çankaya Garage olarak özel teknik cihazlar ve çeşitli el aletleri ile aracınızı eski haline getiriyoruz.
Araç göçük düzeltme, arcınızın kaporta yüzeyinde oluşan hasarların (dolu yağmasından kaynaklanan hasar, boyanın zarar görmediği göçükler, araç kapılarında oluşan göçükler v.b.) özel teknik cihazlar ve çeşitli el aletleri ile eski, kusursuz haline geri getirilmesi işlemidir. Boyasız göçük düzeltme işleminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. En başta araçta herhangi bir nedenle oluşan, göçük bölgesindeki boyanın zarar görmemesidir. Boyanın zarar görmediği göçüklerde, Çankaya Garage ekibi olarak kullandığımız özel teknolojik cihazlar ve çeşitli el aletleri ile boyasız bir şekilde göçükleri eski haline getirmekteyiz. Uygulama örnekleri ve daha fazlası için youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Her Gün Yenilenerek Yürümemizin Temel Taşı Müşterilerimizin Memnuniyeti...