Detaylı Araç Temizlik

Döşemelerinizin Rengine ve Dokusuna Zarar Verilmeden Temizlensin

Detaylı Araç Temizlik - İç Temizlik


Detaylı iç temizlik hizmeti, Çankaya Garage uzman ekibi tarafından, aracınızın döşemelerinin rengine ve dokusuna zarar verilmeden  yapılmaktadır.
detaylı araç temizlik

Randevu Alınız

0541 335 33 31

Döşemelerinizin Rengine ve Dokusuna Zarar Gelmesin

Döşemeleriniz, rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlensin.

Detaylı araç temizliğinde neler yapıyoruz?

  • Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir.
  • Otomobilin dış yüzeyi temizlenir.
  • Aracın iç kısmına kaliteli bir temizlik yapılır ve uzun süreli koruma işlemleri sağlanır.
  • Koltuk kızakları temizlenir.
  • Otomobilin iç kısmında ulaşılması zor olan bölgeler büyük bir titizlik ile temizlenir.
  • Araç içi hava kanalları temizlenir.
  • Otomobil aynaları içten ve dıştan temizlenir.
  • Otomobilin içi kurutulur.
  • Aracın içindeki plastik aksamlar koruma altına alınır.
  • Son olarak ozon ile dezenfermansyon işlemleri uygulanır.

Nelere Dikkat Edilir?

Kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulanacak işçiliğin kalitesi önemlidir. Acemi bir ele bırakılmayacak kadar önemli bir uygulama olan bu işlem, aracınızın değerini korurken size de daha keyif alacağınız bir ortam sunar.

Detaylı araç temizlik hzimetimiz, yan tarafta belirttiğimiz işlemler ile birlikte yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Dikkat Edilecek Hususlar

Diğer işletmelerden farklı olarak uygulama merkezimizde plastik aksam ve deri döşemelerin kir ve lekelerden temizlenmesi ve korunması işlemi çeşit çeşit temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yani kirin niteliğine en uygun temizleyiciyi seçerek etkin temizlik ve koruma sağlanmış olur.
 
Bagaj İçinin Temizlenmesi
Bagaj içinin temizlenmesi de kritik bir öneme sahiptir. Aracın en çok kirlenebilen bölümleri arasında yer alan bagaj içinin temizlenebilmesi
için özel olarak üretilen ürünler tercih edilmelidir. Yüzeye zarar verilmeden yapılan bu işlemler neticesinde uzun süreli yoğun koruma sağlanır.
 
Araç Camlarının Temizlenmesi
Araç cam yüzeylerinin eskisinden daha kaliteli bir görünüme kavuşabilmesi amacıyla özel olarak üretilen ürünler kullanılmaktadır.
Görüş netliği sağlayan ve aracın cam yüzeyinin başarılı bir şekilde korunabilmesini sağlayan bu özel temizlik ürünlerini kullanmanızı
tavsiye ediyoruz.
 
Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu
Uygulama merkezimizde aracınızın içi ozan ile temizlenmektedir. Yaklaşık olarak 20 dakika uygulanan ozan ile temizleme işlemleri sonrasında kötü kokular giderilmiş olur ve aracın temizlik koruması uzun bir süre sağlanmış olur. Aracın içindeki virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok etmeye olanak tanıyan Ozan ile temizleme işlemleri için sizleri uygulama merkezimize bekliyoruz.
detaylı araç temizliği   
 
Önemli Uyarı: Birçok kalitesiz temizlik ürününün aksine tercih ettiğimiz ürünler temizlik sonrasında uzun süre solunulmasına neden olan havanın insan sağlığına zarar vermesini önler.
 
Detaylı araç temizlik ve sterilizasyon hizmetleri ile döşemelerin rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlik yapılabilmesi sağlanır. Temizlik ürünlerinden mültistar özel formülü ve 12-13 seviyelerindeki Ph değeri ile kaliteli bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımaktadır… Temizliği yapılan aksamlar yumuşatıcı özelliği olan ürünler ile özel korumaya alınır. Yapılan Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işlemlerinde ozonla temizlik işlemleri uygulanarak aracın içindeki kötü kokuların giderilmesi ve oluşabilecek kötü kokuların engellenmesi sağlanır.
 
Diğer hizmetlerimiz için detay stüdyosu bölümünü takip ederek haberdar olabilirsiniz.
Instagram sayfamızı takip ederek, güncel gelişmelerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.
 
 

Her Gün Yenilenerek Yürümemizin Temel Taşı Müşterilerimizin Memnuniyeti...