Detaylı İç Temizlik Nedir?

Detaylı iç temizlik nedir; araçların iç aksamlarının, koltuk, bagaj, tavan ve panellerinin detaylı bir şekilde, alanında uzman kişiler tarafından temizlenmesidir.  Hemen hemen her gün vaktimizin bir kısmını aracımızda geçiririz. Bu nedenle aracımızın temizliği en az evimizin temizliği kadar önemlidir.

     Her işte olduğu gibi bu işlemin uzman bir ekip tarafından yapılması gerekir. Düzenli olarak yapılan detaylı araç temizliği aracınızın değerini korumanızı sağlar. Bunun yanında kullanırken keyif alacağınız bir ortam yaratır. Bu yazımızda detaylı iç temizlik nedir, nasıl yapılır, tavsiye edilmesinin nedenleri nelerdir gibi konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Detaylı İç Temizlik Ankara ‘da Nerede Yapılır?

     Detaylı iç temizlik Ankara ‘da, Çankaya Garage firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Koltuk, koltuk kızakları, döşemeler, tavan, bagaj, hava kanalları büyük bir titizlikle temizlenmektedir. Detaylı iç temizlik Ankara ‘da nerede yapılır sorusuna güvenilir ekibimiz ve kullandığımız son teknoloji ürünler sayesinde Çankaya Garage cevabını verebiliriz.

Detaylı İç Temizliğin Tavsiye Edilmesinin Nedenleri nelerdir?

     Araçlarımız için detaylı iç temizlik tavsiye ediliyor bir çok kişi tarafından, peki bunun temel nedenleri neler? Araçlarımız iklim koşullarına aldırış etmeden kullandığımız, rüzgara, yağmura, kara, güneşe, kirli havaya maruz kalan en kıymetli varlıklarımızın başında geliyor. Genel temizlik yapıldığında aracımızın gözle görülen kir ve lekelerinden kurtulmuş oluyoruz. Peki ulaşılması güç alanların detaylı iç temizlik yapılmazsa sağlığımızı tehdit edeceğini biliyor muydunuz? Aracımızın koltuk, döşeme ve panellerinin içinde biriken bakteriler sağlığımızı olumsuz etkiler. Özellikle kronik hastalığı olanlar, astım ve alerjisi olan hastalar için araçlarına detaylı iç temizlik yaptırması son derece önemlidir. Hava kanallarında biriken toz ve kirler düzenli olarak temizlenmezse, soluduğumuz hava sağlığımızın bozulmasına neden olur. Bu nedenle aracı olan herkese detaylı iç temizlik tavsiye ediyoruz.

Detaylı İç Temizlik Nasıl Yapılır?

Detaylı temizlik nasıl yapılır sorusunun cevabı firmadan firmaya değişiklik gösterir. Çankaya Garage ekibi olarak bizler yaptığımız her iş gibi, detaylı iç temizlik konusunda da iddialıyız. Herşeyden önce müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiş bir aileyiz. Kullandığımız kaliteli ürünler sayesinde de memnuniyet oranımızı arttırıyoruz. Firmamızda detaylı iç temizlik nasıl yapılır, buyurun birlikte inceleyelim.

-Araçların dış yüzeyi temizlenir.

-Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir.

-Koltuk kızakları detaylı bir şekilde temizlenir.

-Araç içi hava kanalları temizlenir, içinde biriken tozdan ve kirden iyice arındırılır.

-Aracın aynaları içten ve dıştan temizlenir.

-Aracın içinde bulunan bütün kısımları detaylı bir şekilde temizlenir ve uzun süreli koruma işlemi sağlanır.

-Son olarak araç içi ozon gazı ile dezenfekte edilir. Ozon gazı araç içine sinmiş sigara, süt, balık…vb. kokuların giderilmesini sağlar. Araçta yer alan virüs ve bakterilerin %99’unu yok eder.

     Detaylı temizlik sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi son derece önemlidir. Aracın iç ya da dış yüzeyine zarar vermeyecek, bakterileri yok edecek ürünler tercih edilmelidir. Genel temizlik ürünleri değil, araçlara özel ürünler kullanılmalıdır. İnsan sağlığını tehdit etmeyecek, özellikle astım, alerji gibi hastalıkları tetiklemeyecek insan ve çevre dostu ürünler kullanılmalıdır. Detaylı iç temizlik nasıl yapılır sorusunun cevabını en iyi şekilde deneyimlemeniz için sizleri şubemize davet ediyoruz.

Detaylı İç Temizlik Fiyat Listesi

    “Detaylı iç temizlik fiyat listesi nedir”  sorusuyla sıkça karşılaşıyoruz. Merak ettiğiniz bütün konular için güler yüzlü, uzman kadromuzla sizleri aydınlatmaya hazırız. Detaylı iç temizlik fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.