boya koruma nedir

Boya Koruma Nedir?

Aracınızın boya yüzeyinde, kullanım koşulları, çizikler ve çeşitli etkenlerden dolayı zamanla matlaşma oluşur. Bu çizikler ve matlaşma nedeniyle aracınız ışığı tam olarak yansıtamadığı için eski parlaklığını kaybeder ve zamanla mat, solgun, suya dayanıksız ve aşınmaya müsait bir hal alır.
 
Boya koruma işlemi aracınızı bu tür etkenler ve çiziklere karşı korurken, aracınızın değerini arttırarak, ilk günkü parlaklığına kavuşmasını sağlar.

 

Hangi Araçlara Uygulanır?

Boya Koruma işlemi sıfır araçlar ile yüzeyinde çizikler oluşan araçlara uygulanır.
 

Uygulama aşamaları nelerdir?

Öncelikle boya yüzeyi inatçı kir ve lekelerden temizlenerek temizlenir. Ardından boya yüzeyindeki çizikler tespit edilerek bunlar giderilir. Daha sonra boya yüzeyi özel kullanılan ürünler ile parlatılarak canlı bir görünüme kavuşması sağlanır. Son olarak, Nano boya koruma işlemi uygulanır. Bu sayede aracınız ilk günkü parlaklığına kavuşarak, değerini ve canlılığını korumuş olur.

Boya koruma işleminin detayları ile ilgili bilgilere Boya Koruma Ankara sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca twitter sayfamız olan twitter.com/CankayaGarage adresinden de konu ile ilgili bizimle ücretsiz olarak danışabilirsiniz.