Oto Boya Kaporta

OTO BOYA KAPORTA


Oto Boya Kaporta

Çankaya Garage olarak aracınızda meydana gelen kaporta ve boya hasarlarına karşı, özel tamir metodları ve ekipmanları ile aracınızı tamir ediyoruz. Çankaya Garage güvencesi ile verdiğimiz bu hizmet ile aracınız orijinal görüntüsüne kavuşur. Size aracınızın güvenliğini sağlamak kalır.

Kaporta Hizmeti

Kullandığımız son teknoloji ürünü olan özel makineler ve özel el aletleri, yıllarını bu işe vermiş, işinin ehli, profesyonel ustalarımızla buluşuyor. Aracınız ilk günkü haline dönmüş oluyor.

Oto Boya       

Uzman boya teknisyenlerimiz ve işinin ehli ustalarımız ile aracınızın boya rengini tespit ettikten sonra, aracınızın orijinal boya rengi ile ton farkı olmadan gideriyoruz.

Boya fırınımızda son teknolojik ürünler kullanılmaktadır. Teknolojik ve dijital aletler sayesinde otomobilinizin boyası tozsuz bir ortamda yapılır. Yaptığımız boya işlemi, kullandığımız özel aletler ve teknolojik imkanlar sayesinde kaliteli ve orijinal olarak korunabilmektedir.

Çankaya Garage ile Her Zaman Güvendesiniz.

Olağan hayat içerisinde, otomobiliniz ile ilgili her zaman karşımıza çıkabilecek sorunlarda, uzman ekibi, takip ettiği güncel teknolojik aletleri ve yılların getirdiği tecrübe ile Çankaya Garage her zaman yanınızda.

Detaylı bilgi için diğer servislerimizi de inceleyebilirsiniz.