Academy

Çankaya Garage Akademy

Çankaya Garage Academy

Çankaya Garage Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi 15 yılı yakın süredir sektördeki yerini korumaktadır. Şimdi Boyasız Göçük Düzeltme Eğitimi kapsamında akademi bölümümüz sizlerin hizmetindedir.
Çankaya Garage bünyesinde alacağınız eğitim ile çok kısa sürede uzmanlaşacaksınız. Yıllarca sahip olduğumuz tecrübeleri sizlere en doğru şekilde aktarmış olacağız.

akademi

Çankaya Garage Academy

Çankaya Garage olarak 15 yılı yakın süredir sektördeki yerimizi korumatayız. Şimdi yılların getirmiş olduğu tecrübe ve uzmanlıklarımıı, sektöre girmek isteyen genç girişimlere sunmak istiyoruz.

Verdiğimiz Eğitim ve Sertifikalar

  • Detailing Eğitimi Sertifikası
  • Boyasız Göçük Düzeltme Eğitimi Sertifikası
  • Araç Kaplama ve Cam Kaplama Eğitimi Sertifikası

Çankaya Garage bünyesinde alacağınız eğitimler ile çok kısa sürede uzmanlaşacaksınız. Yıllarca sahip olduğumuz tecrübeleri sizlere en doğru şekilde aktarmış olacağız.

Yan tarafta bulunan katılım formunu doldurarak eğitimi ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alacağınız eğitim sayesinde sadece onarım işleminde uzmanlaşmayacak, aynı zamanda doğru ekipmanı doğru yerde kullanma, günümüzün vazgeçilmezi olan sosyal medya hesapları üzerinden tanıtım yapabilme, hedef kitleniz olan müşteri portföyüne ulaşabilme, ekipmanları en uygun ve hassas şekilde kullanabilme yetisine sahip olabileceğinizi unutmayın.

Doğru eğitimi almanız, meslek hayatınızda çok önemlidir. Çankaya Garage 15 yıla varan tecrübesi ile sizlere mesleki geleceğinizde öncülük edecek ve her zaman yanınızda olacaktır. Eğitimcilerimiz tecrübe ve yetkinliğe sahip, eğitim ortamlarımız birebir uygulamaya müsait ve güncel, gerekli ekipmanlarla yapılmaktadır.

Uzmanlık alanlarımıza ait örnekleri bu bölümden görebilirsiniz.

İnstagram hesabımızı takip ederek anlık olarak güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Başvuru Formu

Şu çalıştığınız iş açıklaması
Lütfen mezuniyetinizi belirtiniz.
Lütfen en az bir tanesini seçin
Lütfen adresiniz ile birlikte yaşadığınız şehri belirtin.